| Oliver24 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de transfer. Azi-dimineata a fost mama la liceu sa depuna cererea de transfer de la profilul electric la profilul stiinte sociale (la liceul in care invat eu desigur), ce diferente trebuie sa dau? vreau sa iau nota cat mai mare sa am sansa sa intru.

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Probabil română și limbi străine (engleză/franceză/latină).

| Oliver24 explică (pentru LPCTSTR):

La electric fac deja romana, engleza si germana

| LPCTSTR a răspuns (pentru Oliver24):

Ideea e ca ai o romana mult mai complicata

| Speranta12 a răspuns:

Suna la secretariat sau du-te acolo si intreaba din ce materii dai diferenta, de unde sa stim noi? poate c-o sa dai la romana sau latina sau engleza sau istorie. doar secretara iti va spune corect

| Ana7807820 a răspuns:

Probabil latina si module (corcituri de materii), asta daca treci in clasa a 10a sau clase mai mari

| Sorina637 a răspuns:

Muzica, desen si latina