| Lejionarist a întrebat:

am si eu o problema. Pe sem I nu am avut nota incheiata la matematica, am lipsit pe parcursul sem al II-lea si nu am nici o nota pe el. Daca aduc scutiri pe cele 3 luni in care am lipsit voi avea vreo sansa sa iau notele de care am nevoie? Tin sa mentionez ca sunt clasa a x-a pe sportiv. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti aduce scutiri, dar media la matematica nu se poate incheia oricum, ramanad corijent prin neprezentare si trebuind sa dai corijenta, ca orice alt elev.