| FireWolf15G7 a întrebat:

Am terminat clasa a 7-a şi ma gândeam la ce liceu să aleg peste un an. Ce liceu din Bucureşti îmi recomandați? Am ales deja mate info, îs special pentru iubirea mea pentru mate(+olimpic național la mate), fizică şi info.
De asemenea adaug că am media de ~9.7.
Deci în concluzie, unde să mă duc?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Deci în concluzie, unde să mă duc?" - dincolo de exprimarea pleonastică, spune, tu unde ai vrea?

| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

Colegiul Național Sfântul Sava este cel mai bun liceu din Capitală.
Este o fată, Alexia Andrei, pe care o găsești pe Instagram cu numele de studymath.27. Ea este la acest liceu și o poți intreba pe ea despre ce curiozităti ai tu despre acest colegiulaughingVine clasa a 8-a, mult succes la examene, si sa nu te lasi de invatat!
Eu ti-am dat o sugestiehappy