| CristiMihai1299 a întrebat:

Am terminat clasa a IX-a si am reusit sa ma transfer de la profil tehnic la profil uman, la Stiinte Sociale si urmeaza sa dau examenele de diferenta la desen, muzica si limba latina. Vreau sa stiu daca ar trebui sa ma ingrijorez in privinta acestor examene, daca sunt grele si daca cineva ar putea sa imi dea si mie materia la latina sau macar ceva lectii deoarece nu am facut latina in clasa a VIII-a si nu stiu despre ce este vorba. Multumesc!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ți-au aprobat transferul, diferențele sunt o FORMALITATE.