| nicaseby a întrebat:

Am terminat liceul in 2017 si nu am dat BAC-ul,vreau sa il dau anul viitor,la mate am de gand sa-mi iau ore, la romana si biologie as vrea sa invat singur, dar nu stiu cum sa incep sau ce sa invat, am observat ca s-a schimbat putin bacul, imi puteti da ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Nu e greu, iti iei o carte pentru bac (editia 2019 sau 2020 cand apare-cred ca a aparut deja) pentru toate materiile si acolo ghidul complet plus variante. Daca ajungi sa stii sa faci variantele alea ai luat bacul.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La biologie te sfatuiesc sa iti cumperi o carte care are materia sintetizata si cu teste in ea (colegii mei invatau dintr-o carte de genu)

La romana cauta eseurile pe internet. Nu prea sunt de acord cu culegeri aici deoarece sunt prea grele eseurile acolo (ti-o spune unu care si-a luat o carte de genu si degeaba)
La mate daca vrei, te pot ajuta din putinul pe care il stiu laughing))

| morfeo a răspuns:

La ce materii dai?

| deeeaqq a răspuns (pentru morfeo):

Hai că nici n-a spus în întrebare la ce dă bacul

| morfeo a răspuns (pentru deeeaqq):

Va testam voua atentia. Bravo!laughing