| JustAsimpleUser a întrebat:

am un Note 9 pe care l-am cumparat de la un baiat, arata foarte bine telefonul si merge la fel doar ca daca ma uit pe culoarea alb la lumina maxima parca ar mai avea un ecran pe dedesubt, am o bara pe care scrie for you se vede o camera video si cam atat reusesc sa vad. Se vad ff greu acestea insa sunt acolo. Aveti idee de la ce? Telefonul este original

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

E posibil sa fie burn in, asta e defectul ecranelor oled.

| JustAsimpleUser explică (pentru Intruder19):

Da asta cred ca e laughing Poate patii ceva? Adica daca il mai tin ceva timp se poate accentua sau...