| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta am schimbat liceul (Unul din TOP 30 national). Totul bine si frumos pana ce constat ca profu' de info nu vine la ore sau daca vine sta la catedra degeaba si vorbeste chestii offtopic. Si anul trecut a fost la fel, am inteles de la colegi dar se pare ca nu ii afecteaza. Se poate face ceva in privinta asta?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Da, se poate.
Vorbeste cu colegii si parintii lor, depuneti o petitie semnata de cat mai multi si cereti schimbarea profului pe unul competent.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mă îndoiesc că o să vrea cineva să-l schimbe, majoritatea preferă un profesor de genu. Degeaba te agiți, oriunde o să fie un profesor de genu.

| Crackman a răspuns:

Daca nu iti convine, invata singur. Este mai bine si mult mai eficient.

| anonim_4396 explică (pentru Crackman):

Si asta e o idee.

| 1231242 a răspuns:

Pun pariu pe 5 lei că se întâmplă asta în București

| anonim_4396 explică (pentru 1231242):

Nup, in Constanta. Dar poti sa fi foarte sigur ca si in Bucuresti se intampla chestii de astea.