| Akhen a întrebat:

Anul asta am trecut a IX-a, sunt foarte multumit de liceu, de profesori, dar colectivul lasa de dorit. La inceput, totul era foarte fain, toata lumea se intelegea cu toata lumea, acum au inceput certurile, care, de obicei, se lasa cu diferite injurii, eu nu am fost implicat in nicio cearta, dar as vrea sa remediez cumva situatia. Restul claselor se inteleg foarte bine, ies impreuna, se distreaza, etc., numai noi stam in clasa, nici macar nu vorbim in afara cursurilor! Ce ati zice sa fac?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Paul9322 a răspuns:

Le zici asa: "Ce drecu ba, aveti jale la stomac,, sau "Ce sprancene aveti parca s manere de sicriu"

| Ineys a răspuns (pentru Paul9322):

Tu ai ceva cu manerele de la sicriu? Te temi ca tu nu o sa ai si ne spui subtil sa-ti luam?laughing

| Paul9322 a răspuns (pentru Ineys):

Da ma am mare nevoie ca a cazut unu de la coșciugu ma tii