| Andrei556 a întrebat:

Anul trecut mi s-a desființat clasa iar eu am picat cu alte 2 fete la clasa C. Restul colegilor toți sunt la clasa B. Doresc sa ma transfer dar mama nu ma lasă sad Ce pot sa fac? Îmi lipsesc toți prietenii

2 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Gândește-te că nu te-ai mutat din școală, prietenii sunt tot acolo, te poți vedea cu ei în pauze, nu e așa mare tragedie.

| Violleta2022 a răspuns:

Unde-i problema, sunteti toti in aceeasi scoala, va vedeti in toate pauzele, doar in timpul orei nu va vedeti, dar oricum asta nici nu trebuie sa se intample, ca nu mai erati atenti la ore.
Deci, care-i baiul?
Eu cred ca tu exagerezi acolo unde nu-i nici macar nu-i cazul!