| MrFireFighter a întrebat:

As avea nevoie de o parere cum as putea sa-mi mai salvez soarta pentru bacul de saptamana viitoare la istorie. Acesta fiind singura materie care mi-a ramas si sincer nu aspir la o nota mare... maxim 5 doar pentru istorie si nu stiu ce sa fac pentru ca nu vreau sa pic bacul ci doar sa ma pregatesc cum mai pot intr-o saptamana si o zi si stiu ca este putin dus la extrem dar vreau decat 5.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Orice idiot poate lua un 6-7. Daca tu nu poti lua un 5... esti sub un idiot, felicitari.

| MrFireFighter explică (pentru Cosmin86):

Am zis 5 pentru ca nu am de gand sa scriu mare chestie la sub 3 pentru ca oricum nu pot recupera toata materia dar vreau sa ma bazez pe exercitiile alea doar din text pentru o nota ok

| LPCTSTR a răspuns:

Videoclipurile informative sunt decente, poate te vor ajutawinking