| Bogdytza_2466 a întrebat:

As vrea sa-mi dati si mie un svr cool de metin2. sa aiba ratele 1000 sa aiba otele in shop arme de 65 fara virusi sa fie metinu. Va implor baieti si fete ajutati-ma si pe mine cu un server fain misto sa cresti repede sa aiba arme de 65 in shop otele. Sa fie servar fara virusi si fara hamachi. Multumesc. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CosminHaarp a răspuns:

Pai. Hammer metin2 are toate armele si toate armurile te da level 93 si te duci la tiffany te face 127 (maxim) uite site http://hammermt2.servegame.com/ enjoy! funda?

3 răspunsuri:
| joocheru a răspuns:

Srv mt 2 mania e fain multi au king eu am un cont de 92 daca il vrei

| Bogdytza_2466 explică:

Va multumesc foarte mult ca mia-ti raspuns. Hammerul L-am jucat. M-am plictisit. Jooocheru mi se pare interesant mania. Da-mi site-ul la id de mess bogdytza_boss2000 mersi

| Bogdytza_2466 explică:

Joocheru da-mi contul ala de 92 te rog. contacteaza-ma la id de mess Bogdytza_Boss2000