| xenbe3 a întrebat:

as vrea sa stiu cum pot sa imi schimb comportamentul la scoala rad si nu ma concentrez la ce trebuie si profesori imi fac reclamati mereu si dirigintele meu a sunat-o pe mama ca nu sunt cuminte ce trebuie de facut nu stiu vreau
sa ma schimb

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

1. Te muti langa cel mai monoton copil din clasa
2. Daca te bufneste rasul roaga-l pe coleg sa te palmuiasca
3. NU te mai gandi la lucruri amuzante, iar daca razi, incearca sa acoperi zambetul cu cartea sau ceva.
4. Te gandesti ca trebuie sa te duci acasa unde te va bate mamica ca ai ras iar, chiar daca ti-a spus sa nu mai razi.

| Elena9328 a răspuns:

Stai singura in banca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca inveti, nu-i neaparat ceva rau in asta. Imi amintesti de minelaughing

| OnePiece a răspuns:

...tot ce voi spune este ca solutia pentru problemele tale nu se va intampla intr-o noapte.

| littledevil4ever a răspuns:

De ce ai vrea să te schimbi într-o persoană fără viață? Și eu sunt așa la școală și nu mă voi schimba. În gimnaziu eram foarte cuminte și nu deranjam orele, dar acum, de când sunt la liceu am început să fiu mai veselă. Chiar nu ar trebui să te schimbi. Ai grijă, când se întoarce vreum profesor apleacă-te să nu te vadă sau tușește. Habar nu am, viața e prea scurtă pentru a fi mereu serios și cu zâmbetul în buzunar.