| VwBora a întrebat:

Salut TPU,as vrea sa urmez "Scoala de politie" din Campina, intrebare mea este: Sunt obligat sa stau la camin? Eu as vrea sa stau cu chirie undeva

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, esti obligat sa stai la caminul scolii.

| minrest a răspuns:

Intr-o structura de tip militar, nu faci de capul tau, nici la scoala si nici mai tarziu, cand vei fi politist. Cum vrei sa efectuezi programul zilnic, daca tu nu esti acolo?

| Anonima6789777 a răspuns:

Nu este camin. Este unitate miliatra, unde trebuie sa stai oligatoriu, nu esti de capul tau. Doar cu permisie trebuie poti sa pleci.