| rafaelo111 a întrebat:

care ma ajuta si pe mine cu o compunere la limba franceza cu tema "O tara in care ti-ar placea sa traiesti", in care sa fie descrisa acea tara.
Multumesc anticipat si care ma ajuta sa o faca fara google translate

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra pe fr.wikipedia.org, alege-ti tara pe care o vrei si gasesti un articol destul de detaliat. Succes si numai bine!

| tapeee a răspuns:

Nu stii sa-ti faci tema? Faci o compunere in romana, translate.google.com si iti traduci.

| blondissima a răspuns:

Http://fr.wikipedia.org/wiki/Belgique
Poate aceste informatii te pot ajuta sa-ti faci tu singurel compunerea.