| Constantin112 a întrebat:

Care stie sa imi dea si mie un site unde pot citi carti online direct de pe acel site? ( imi este lene sa merg la biblioteca si ca sa cumpar carti online nu prea am incredere in site-urile de pe net )

Multumesc dau funda.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Future1234 a răspuns:

Wattpad e perfect

| AndreeaDeeeea a răspuns:

Pe wattpad gasesti romane in ce limba doresti dar nu sunt reale, sunt povesti scrise de oameni pornite de la o samanta de adevar sau pur si simplu isi creeaza o alta viata pe care si-ar dori sa o posede....gasesti toate categoriile de la romance pana la horror... sper ca te-am ajutat, fundita?:d happy