| Qwertyuop2389 a întrebat:

Ce fac in cazul in care nu am deloc note la o materie? la romana de exemplu nu a vrut sa ma asculte deloc tot anul, și nu am nicio nota.
Un singur test am dat, dar treaba e ca pe mine m-a pus sa rezolv altceva ca sa se răzbune pe mine, m-a pus sa spun ce mi trece mie prin cap...
Ce se poate intampla? Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Poti fi lasat cu situatia neincheiata doar daca ai absentat la mai mult de 50% din numarul orelor din acel semestru. Cu 4 absente sigur nu te va lasa neincheiat. Te tine in suspans si iti va da note in ultimul moment. Ai grija sa nu fie note de corgenta! Pregateste-te!

| Qwertyuop2389 explică (pentru Lioana):

Sa zicem ca nu ma asculta, și îmi da note cum vrea astfel încât sa ma lase corigent, poate face asta?

| YusukeHaizaki a răspuns:

Vorbeste cu dirigintele, rezolva... cred! Daca n-ai absente mult n-are cum sa te lase cu media neincheiata, deci trebuie sa iti dea note.

| Qwertyuop2389 explică (pentru YusukeHaizaki):

Am 4 absente nemotivate