| AlexShAtat a întrebat:

Ce facultate ma indrumati sa fac, dupa terminarea unui liceu teoretic cu profil mate-info? Vreau sa mentionez faptul ca la facultatea respectiva, nu vreau sa se mai puna accentul pe matematica. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si cum crezi ca putem noi sa iti alegem facultatea? habar nu avem ce iti place sau la ce te pricepi

| qFloriN a răspuns:

Tocmai a spus ca la informatica-matematica, chiar nu stiu ce facultate, daca nu-ti place matematica cauta la tine in oras facultati unde sunt mai multe ore de informatica decat cele de matematica happy.