| anonim_4396 a întrebat:

ce trebuie sa stiu ca sa pot analiza perfect (DAU FUNDA INSTANT)?

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Ar trebui să știi cum se face o analiză

| DorofteiLuptatorul a răspuns (pentru johnnny123):

Stiu dar vreau sa stiu 100% ce contine ca sa fiu sigur ca stau cu,, morcovul in anus,,

| johnnny123 a răspuns (pentru DorofteiLuptatorul):

Dacă ești la fel de priceput la analiză cum ești la detectat sarcasmul, mai ai mult de muncă până când vei putea să "analizezi perfect"

| sierra1 a răspuns:

Nu știu ce vrei să analizezi (nici nu te obosești să spui) dar PERFECT n-o s-o faci niciodată

| cosmin1324 a răspuns:

Ce analiza? matematica? invata sa intrebi ceva daca vrei raspuns.