| Zuzumilk26 a întrebat:

Ce ziceți o sa pice acest model maine la examen https://www.libertatea.ro/stiri/evaluare-nationala-2019- romana-2668787 as vrea sa stiu repede ca maine am examen.

3 răspunsuri:
| Anonyi a răspuns:

Nu are cum sa pice acelasi model, dar cv de genu o sa fie si la examen
Doar ca toate ex vor fi modificate

| Anonyi a răspuns:

Nu are cum să pice acelasi model, dar cv de genu o sa fie si la examen Doar ca toate ex vor fi modificate

| Anonyi a răspuns:

Nu are cum să pice acelasi model, dar ceva de genu o sa fie si la examen Doar ca toate exercitiile vor fi modificate