| AndreyAndy a întrebat:

cei care au dat examen national ati avut camere de supraveghere?

6 răspunsuri:
| Alynn98 a răspuns:

Da

| Babylonul a răspuns:

Da 2 pe clasa una cu inclinatie pe stanga si una pe dreapta fata si spatetongue

| LWikErR a răspuns:

Andrey asta e primul an in care se pun camere de luat vederi, si toti il dau in aceeasi zi happy
Sincer nu cred ca se pun daca sunt in anumite scoli nu inseamna ca este pentru examen.In iulie o sa dea profesorii si ei examen si s-a intamplat ca au copiat ani precedenti acum au pus, si inca ceva in toate scolile sa instalat un program pe nume "Big-Brother" un anti-violente in scolii.
Stai lin ca spun profi ca sunt pentru noi da nu cred.

| Coporan123 a răspuns:

Nu, eu nu am avut camere de supravegheat la examenul national.
Daca joci Minecraft intra pe mc.lolzidle.com eu sunt Live acolo daca ai probleme nu ezita sa me intrebi big grin

| Rollerskater a răspuns:

Anul acesta din cate stiu eu ( si eu dau examenele de intrare pe a 9-a :d ) si la sate vor fi camere, deci cred ca si tu vei avea laughing

| beutiful a răspuns:

Nu au fost camere la examenul national dar au anuntat ca de anul acesta vor pune.Ramane de vazut happy