| Rania1202 a întrebat:

Salut,TPU! CINE A DAT BAC-UL IN ULTIMII ANI SA-MI RASPUNDA,VA ROG!
La romana ce opere pica cel mai mult si ce autori? Pe ce sa ma axez mai mult?
La istorie ce a picat in ultimii ani, ce sa invat mai mult?
Dau funda, multu.

5 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Te axezi pe toata materia.

| Rania1202 explică (pentru Iote):

M-ai lamurit in pla mea...am intrebat pe ce sa ma axez mai mult, adica dupa ce am invatat toata materia, ce sa stiu cel mai bine in special...

| Wr3nch a răspuns (pentru Rania1202):

Manut, ei literalmente trag numarul subiectului dintr-un bol si multiplica subiectul ala. Nu sta nimeni sa faca statistici sa vada ce pica mai des.

| sierra1 a răspuns (pentru Rania1202):

Domnu' - colegul ți-a răspuns frumos și corect. Nu trebuie să fii grosolan

| Yurisa a răspuns:

Toata materia.
La Romana pot sa iti zic sa sari peste lectia cu criticii literari si postmodernismul. (Zmeura de campie)
In rest, poate pica orice opera si orice eseu