| DorofteiLuptatorul a întrebat:

credeti ca daca as face probleme la matematica in fiecare zi sa fac tema si sa merg la meditatii as putea lua note mai bune?

Răspuns Câştigător
| looccki a răspuns:

In clasa a8a simteam ca nu inteleg nimic la mate. Mergeam la meditatii dar acasa nu faceam nimic. Vazand notele din simulari am realizat ca trebuie sa lucrez si acasa si asa am si facut. Am progresat fiindca la mate conteaza foarte mult exercitiul iar daca nu ti amintesti un exercitiu cum se face te uiti in urma. Ai putea lua note chiar bune daca lucrezi si acasa, mai ales daca mergi si la meditatii unde ti se explica iar.

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu numai, trebuie sa le înțelegi și tu la rândul tău esențialul problemelor și rezolvarea exercițiilor. Te vor ajuta să îți mărești notele.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Bineinteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal