| daniel2134 a întrebat:

Salut TPU. Credeti ca m-as descurca sa continui la stiintele naturii in clasele a 11 a si a 12 a? Am avut 6.50 la mate, 7 fizica, 7 chimie, 6 bio. Credeti ca m as descurca in continuare? Am sanse la bac?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi, ceea ce numai tu esti capabil sa raspunzi?
Doar daca vei invata serios, ai sanse sa iei note chiar mai mari si posibil sa iei BAC-ul.

| Mihai0101 a răspuns:

Depinde daca esti dispus sa inveti si daca ai o inclinatie pentru stiintele naturii.Sanse ai daca inveti.

| OmBanal33 a răspuns:

Am avut numai mediile 5 si 6 pana in a 11-a, trebuie sa recunosc ca am tras tare in a 12-a cu meditatii sa iau bac-ul la mate, ala a fost cel care m-a tras in jos...