| DeSStoRRy a întrebat:

credeti ca vine sfarsitul lumii maine?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Sfarsitul calendarului mayas e interpretat gresit.Nu va fi pe 21 decembrie niciun sfarsit al lumii.Se sfarseste un vechi ciclu si se porneste un altul nou.Mayasii credeau ca inceputul unui ciclu nou aduce evolutie spirituala.Asta cred si eu.M-am documentat bine si am ajuns la concluzia ca si multi altii ca o sa fie multe schimbari ce o sa le resimtim in timp, la nivelul climatic, psihic, spiritual, astronomic etc.Deci Relax

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu,nu,nu,nu...

| onasis1961 a răspuns:

NU! NU! NU! Dar vine în schimb Vacanţa de Iarnă şi sărbătorile.URA!

| pwp a răspuns:

Nu a venit.

| Maomau a răspuns:

In mod sigur ca vor fi multi oameni pe planeta asta care isi vor trai sfarsitul lumii acesteia!

| MadalinaaIoana a răspuns:

Cu siguranta nu.

| ana305 a răspuns:

Nu cred au spus de 100000 de ori si nu s-a intamplat...superstit