| bagialex a întrebat:

cu media de 6.76 la BAC la ce facultate as putea intra fara examen de admitere (poate fii si la taxa). Am urmat un liceu cu profil mate-info.

5 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Ei bine, cauta universitatile de la tine din oras/judet si vezi ce ti-ar place si modalitatea de inscriere.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce te mai chinui cu facultatea daca tot o faci la intamplare?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ar trebui să GHICIM din ce localitate? =))
Sau, vei veni din Constanţa ( spre exemplu ) în Cluj-Napoca?

Oare chiar NU sunteţi în stare ( la cei 19 anişori pe care-i aveţi ) să formulaţi o întrebare CORECTĂ/completă? :(

Vezi listele de la linkul :
http://www.studentie.ro/....../index.php

Toate cele bune!

| bagialex explică (pentru bursuc001):

Din Bucuresti, Pitesti si Targoviste cam din zona aceasta...

| bursuc001 a răspuns (pentru bagialex):

Mda, acum, la link-urile anterioare, selectezi aceste localităţi...