| Zewww99 a întrebat:

Salut, TPU!
Cum as putea sa-mi fac timp să învăț pentru admiterea la facultate (kinetoterapie) având în vedere că lucrez 10 h pe zi +1 h sala de forță?
Chiar nu știu cum să-mi strecor niste timp sau cum as putea proceda pentru a reține mai ușor...
Mulțumesc frumos!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori între muncă și sală, ori după sală, ori pe la muncă dacă apuci. iar cu sala nu pricep, te duci zilnic? la sală se merge în general de 3-4 ori pe săptămână, la fel și munca, nu cred că ai toate zilele din lună muncă

| Zewww99 explică (pentru Adry05):

La sala merg de maxim 5 ori pe săptămână pentru o recuperare optima, iar la munca 5 sau 6 zile pe săptămână.

| RobertMoon a răspuns:

Înveți in weekend și seara înainte de culcare până te ia somnul.

| Catrice a răspuns:

Pai și weekendul?