| ccrank a întrebat:

Daca esti profilul turism si alimentatie ce materii noi faci? funda!

3 răspunsuri:
| amoraZapakitha a răspuns:

Pai. faci e g t... elemente generale in turist.pelerinaj.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Sunt in clasa a IX-a si sunt la profilul turism si alimentatie.Am intrat cu media 7. 90 (media de admitere era 6. 82). Sincer mie mi se pare usor si in special frumos acest profil.Ca obiecte fac romana(3 ore pe saptamana) mate(3 ore pe saptamana) religie (1 ora) tic(o ora) modulul 2-organizarea unitatilor economice(3 ore pe saptamana) engleza(2 ore)

fizica(2 ore) istorie(1 ora) logica si argumentare(stiinte socio-umane 1 ora pe saptamana) modulul 1-bazele restauratiei(5 ore pe saptamana) franceza(2 ore) biologie(1 ora) geografie(1 ora) chimie(2 ore) sport(1 ora) modulul 3-igiena (1 ora). Cat despre practica am auzit ca se face in agentii de turism... dar daca mai aflu ceva o sa va scriu.Succes tuturor!

| ExTaZy_7517 a răspuns:

Cel mai indicat esta sa intri pe site`ul scoli unde ai intrat la profilul care il zici tu acolo si il vezi, e posibil sa faci microbiologie thinking