| Alleexandraaa20 a întrebat:

Daca iau sub 5 in simulari sau chiar examen, ma este vreo sansa sa intru la un liceu profesional macar?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

La simulari nu conteaza nota, dar la examen daca vrei la un liceu bun ar fi bine sa iei peste 5, altfel SAM scrie pe tine.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Posibil. O sa te repartizeze la un liceu slab.

| Lioana a răspuns:

La simulări nu contează ce notă iei. La examenul de Evaluare Nationala din iunie e importantă nota.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai ai nicio sansa. Din pacate pentru tine nu mai exista clasele de ucenici, unde ai fi fost premianta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol eu am luat 4 in simulare la mate si 8.90 in examen...

| Aihao19 a răspuns:

Da,la o scoala profesionala ai sanse sa intri si cu medii mai mici.Si chiar si la un liceu tehnologic mai slab.Dar tu fa tot posibilul sa iei macar 5 ca sa iti fie mai usor! Succes!