| TheNiceDay a întrebat:

Daca sunt la liceu cu profil economic pot sa schimb profilul la facultate in mate-info(it pe calculatoare)?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa dai la ce facultate vrei tu doar sa faci fata la cursurile care se vor face... in special matematica

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Indiferent de profilul liceului absolvit poti urma orice facultate vrei, totul este sa ai diploma de bacalaureat si sa reusesti la admitere.

| AFR81 a răspuns:

Daca nu ai liceul pe terminate, sa zic asa, adica daca nu esti a 12-a poti. Am avut si eu prieteni care au facut schimbari de genul asta. O cerere la director, o mica atentie si de cele mai multe ori se rezolva.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi să te înscrii la ORICE facultate doreşti!
NU contează ce liceu/profil/specializare ai absolvit happy

Toate cele bune.