| andreealitllesmileAndreea a întrebat:

De anul trecut am trimis un mesaj prin intermediu formei de contact la site-ul liceului in care invat, si as dori sa il pot accesa cumva. Nu am introdus date aditionale cum ar fi numele meu, am folosit strict forma de contact, si nu este sigur daca mesajul trimis de mine mai este in baza lor de date sau nu. Multumesc in avans pentru ajutor!
Dau funda ????

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu ai folosit datele tale, ce mai conteaza., si ce fel de mesaj ai dat de tii mortis sa fie sters?

| andreealitllesmileAndreea explică (pentru anonim_4396):

Nu tin sa il sterg, ba din contra, as dori sa stiu cum il pot accesa in cazul in care a fost sters din baza lor de date. si nu mai tin minte exact ce am scris in el.