| Anoniq a întrebat:

de ce acte am nevoie pentru inscriere la liceu? Săptămâna aceasta am fost sa imi scot dosarul de la școală, am căutat pe multe site-uri de ce am nevoie pentru inscriere si am toate fișele necesare mai puțin Cererea de inscriere, nu mi-a spus la secretariatul școlii nimic despre vreo cerere de înscriere, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Nu îți trebuie cerere de înscriere pentru înscrierea la liceu. Aia o faci acolo ca îți dau ei niște acte de completat. Ai fost deja admisa, acum doar sa te prezinți și sa îți iei locul la acel liceu. Tu trebuie sa ai foaia matricola, copii de la certificat și buletin, și foaia care atesta ca ai făcut 8 clase etc etc.

| Anoniq explică (pentru MadRaven):

Admis*, mersi

| Michaeel a răspuns (pentru Anoniq):

Cu mult drag. Iartă-mă crezusem ca ești fata.

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Confirm ce a zis daytripper. laughing Chiar ieri am fost cu fratele meu la înscrierea la liceu și imediat ce am ajuns ni s-a dat de la secretariat cererea de înscriere pentru completare.