| xzawn17 a întrebat:

De ce invatamantul romanesc e asa plictisitor?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pentru ca e de cacao, un sistem care la fiecare 4 ani este schimbat de cateun imbecil de ministru.

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Fiindca e prost gândit, conceput și niciunul dintre miniștri nu a făcut o reformă serioasa in Educatie care e absolut necesară.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Inseamnă că nu îți place să înveți.
Si vizionarea unui film devine plictisitoare, dacă nu îți place subiectul filmului.

| xzawn17 explică (pentru floresdemayo):

Ce legatura are raspunsul asta cu intrebarea mea?

| floresdemayo a răspuns (pentru xzawn17):

Păcat că nu te-ai prins!

| Sofer a răspuns:

Grei cei 12 ani de școală. Plictiseala.

| Nemessys a răspuns:

Hai sa ti-o zic in alta limba.
Cand un profesor se afla la scoala,, sa invete" nu stiu ce chestie din trecut, e ca si cum cineva ar instala windows XP si mario pe un i9, intelegi?

| GoldenZenith a răspuns:

Pt ca suntem outdated. Nu avem oameni pregătiți care să gestioneze tot sistemul românesc. Csf.

| Endoryus a răspuns:

Profesori mai in varsta si sictiriti de viata.