| Kokabiel a întrebat:

E posibil ca in curand sa ma duc in Anglia și voiam sa știu dacă as putea sa ma înscriu singur la liceu având in vedere ca am 18 ani sau dacă trebuie părinte? Mersi!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pedegeaba mergi. Acte nu ti se fac deja s.au format pe sistemul anti imigranti. Vi cu o cariera realizata si ei iti da viza daca au nevoie de tine

| Kokabiel explică (pentru mgtow):

Deci nu as putea sa ma înscriu la un liceu de acolo? Trebuie sa ma duc și sa ma apuc de munca și dacă sunt de folos primesc viza și dacă nu ma trimit înapoi in țara?

| Kokabiel explică (pentru Kokabiel):

Asta încerci sa îmi spui?

| mgtow a răspuns (pentru Kokabiel):

E prea tarziu multi siau bagat cerere pentru numarul de asigurare sociala si nu au primit interviu la job plus centre. Cautati vocatia prin alta tara europeana ca aici raman cei cu acte in regula sau cine are studii superioare si e nevoie de ei in campul muncii

| Kokabiel explică (pentru mgtow):

Acolo deja îl am pe tatăl meu și cei 2 unchi, tata vrea sa ma aducă in jur de Decembrie, chiar ar fi așa chin, dacă ma duc acolo și încerc sa ma angajez part-time la un magazin alimentar, mc, KFC, orice ce poate sa ma ajute financiar? Cei 2 unchi sunt deja stabiliți acolo, tata s-a dus recent și cum am zis vrea sa ma aducă și pe mine sa îmi fac bani ca sa pot sa îmi iau mașina.

| mgtow a răspuns:

Cu virusul nu se fac interviuri pentru NI deci trece anul si nu vei avea acte o sa fie nevoie de ce ti-am zis sa vi aici. Pedegeaba ai rude ca nu te pot ajuta