| killmesoftly a întrebat:

Imi poate face si mie cineva o compunere cu titlul"portretul unui tanar care se drogheza"?

3 răspunsuri:
| IlegalSmile a răspuns:

Buna.

Pur si simplu am sa innebunesc!
Acest site nu este pentru a va face temele! Dati funda pentru tema facuta de altcineva incat sa va ganditi si voi.
Sa ziceam ai un test si trebuie sa faci o compunere tot cu acest titlu astepti sa-ti dea cineva raspuns si dupa aceea scrii si tu?
Intelegeti aest site nu este rezolvarea temelor! Si eu sunt pe clasa a 7-a am multe teme dar nu ma ''milogesc'' de latii sa'mi faca temele prefer sa no mai fac si gata happy
Gandeste'te si cu singuranta vei avea multe ideei!

Bafta! [o sa'mi dai stupid dar sincer nu mi se pare corect sa va facem temele]

| SmileyyXD a răspuns:

Anutza are dreptate respectati si voi regulile TPU ...am mai zis imi pare rau dar de acum o sa raportez astfel de intrebari...

| inflarosu a răspuns:

Uita-te la filmuletul cu Miley Cyrus care se drogheaza.