| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune ce sa-mi repet pentru testul initial? Clasa a 8 a

Răspuns Câştigător
| DorofteiLuptatorul a răspuns:

Da o sa fie ceva in genul recapitulati, nubonsa fie exact la fel de exemplu o la romana o sa fie probabil un text niste intrebari din vreun gen (epic, liric)

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"pentru testul initial?"

la ce luptătorule?

| BlackLight1987 a răspuns:

Presupun ca materia din clasa a 7-a

| AndreeaDinu255 a răspuns:

Pai in general ar trebui sa faci o recapitulare la scoala si ar trebui sa repeți materia din clasa a 7-a

| DorofteiLuptatorul a răspuns (pentru AndreeaDinu255):

@Andrea Dinu, deci vrei sa zici ca o sa dam test numa din ce facem la recapitulare?

| DorofteiLuptatorul a răspuns (pentru DorofteiLuptatorul):

Da o sa fie ceva in genul recapitulati, nubonsa fie exact la fel de exemplu o la romana o sa fie probabil un text niste intrebari din vreun gen (epic, liric)