| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Imi puteti spune de unde as putea sa cumpăr 2 ghiduri de bac BUNE, unul de mate info iar unul de stiintele naturii? Cele de pe care lucrez acum sunt foarte rele, au exercitii formulate gresit, răspunsuri greșite

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Mai bine faci variantele din anii trecuți și te oprești pe la 2012.
Asta înseamnă atât sesiunea din vară, toamnă, pentru olimpici și modelul dat pe edu.
Asta m-a ajutat mult mai mult decât culegerile de pe care am lucrat anul trecut. Ți le pui pe toate într-un portofoliu, evidențiezi greșelile și refaci ce ai greșit la ceva timp distanță.

| Tataru_Ionut_2001 explică (pentru zurick):

Imi trebuie culegere ca sa fac probleme recapitulative, plus ca in unele am si teorie, ceea ce imi trebuie mie