| LelChiha69 a întrebat:

In condițiile in care vreau sa ma transfer de pe filologie pe mate info, la ce materii voi da diferența si cat de mult o sa am de recuperat? Sunt in clasa a 9-a si vreau sa ma transfer de la anul

Răspuns Câştigător
| gaby140 a răspuns:

Probabil matematica, biologie, chimie, fizica, info. Daca esti a 9 a, e posibil nici sa nu dai diferente, iar daca dai sunt putine si usoare. Multa bafta!

| LelChiha69 explică (pentru gaby140):

Mulțumesc mult!

2 răspunsuri:
| împreunăfacembine a răspuns:

De recuperat vei avea pentru ca materiile reale la un profil real sunt mult mai ample.

Diferente vei da doar la materiile pe care nu le-ai facut la filo, dar cred ca toste de la real se fac si la filo intr-a noua. Ah, mai putin info.