| anonim_4396 a întrebat:

La ce materie optionala la bac (Chimie, Info, Fizica si Bio) se poate lua cel mai usor o nota cat mai mare?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Depinde de tine si de felul tau de a invata. Eu am dat biologie-anatomie si am luat o nota destul de buna. Pentru mine a fost mai usor asa fiindca tot ce invatam era logic si imi imaginam ceea ce citeam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Biologie vegetală și animală. Sunt lecții ușoare, plăcute și ușor de reținut. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de ce îți place ție.
Dacă ar fi să mă întrebi pe mine, îți voi răspunde cu ce am ales eu pentru bac: Anatomie și fiziologie umană, genetică și ecologie. Dacă îți place bio și înveți totul din timp, încercând să înțelegi în detaliu, nu să tocești, nu e exclus nici să iei 10.winking