| VictorManescu1 a întrebat:

La Examenele de diferenta pentru educatie plasica si muzica trebuie sa dau si proba orala?

5 răspunsuri:
| Ionut231312 a răspuns:

Cand am dat eu, da, a trebuit, dar stai linistit, la oral te vor pune sa numesti doua-trei instrumente muzicale si doi-trei pictori laughing) iar la scris iti vor da profesorii ceva si tu vei scrie dupa ei, pe nimeni nu intereseaza diferentele astea happy

| RKBlue a răspuns (pentru Ionut231312):

Ce faci cand nu stii nici macar 2-3 pictori?
Dar nici 2-3 instrumente?(stiu eu niste cazuri rolling on the floor )

| Ionut231312 a răspuns (pentru RKBlue):

2-3 pictori n-ai cum sa nu stii, din toate desenele vizionate sau in anul anterior la desen sigur a povestit ceva profesoara acolo, desi nu o asculta nimeni
la instrumente poti si sa inventezi(cand m-am mutat eu un baiat ce a fost intrebat despre doua instrumente a raspuns "la ce-atarna" laughing)) )

| RKBlue a răspuns (pentru Ionut231312):

Pe noi la desen ne punea sa facem niste figuri.Rar vorbea despre ceva ce avea legatura cu pictura(si atunci erau culorile), asa ca nu mi-as pune speranta in toti colegii mei.

| svenhassel13 a răspuns:

Din cate stiu, da