| Aleksandru97 a întrebat:

La examenul de la matematica am gresit trei randuri de la penultima problema, pe primul l-am taiat cu o linie orizontala iar pe celelalte doua le-am taiat cu o linie oblica.
Cele doua linii s-au atins putin la varf, si arata cam ceva de genul asta:
_____/_
/
dar linia oblica era mai aproape de cea orizontala, arata cam ca semnul de la mai mare >().
Mi se considera semn?

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Eu am atins cu pixul coltul foii si supraveghetorul a zis ca nu e nimic.La tine n-are nimic, nu ai facut asta intentionat, e doar o taietura, stai calm. happy

2 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Nu cred, semnele ar trebui sa fie ceva mai evidente

| Aleksandru97 explică:

Ms mult, muream de necaz daca mi se anula.