| iKaiju a întrebat:

La scoala am dat proba de alergare, toti copiii au avut peste 15 secunde iar eu aveam 13, 80,iar 3 cei mai buni am facut o cursa la care am iesit cu 16 secunde din cauza emoțiilor, domnul de sport a inteles asa ca a decis sa ma ia la un concurs ceva unde voi da 3 probe, ce pot face sa nu am emoții acolo?

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Du-te acolo si gandeste-te ca n-ai nici o sansa sa castigi cursa si ca nu ai de ce sa ai emotii, oricum vei pierde dar vei da tot ce poti
Si nu mai ai emotii. zic si eu

| Alverto a răspuns:

Pai bro in primul rând că o să îți faci mandra familia, o să fi "cunoscut" etc dar in principiu asta tine doar de tine. trebuie doar sa gândești pozitiv în legătură cu probele de alergat

Și apropo tu nu ai școală? happy

| iKaiju explică (pentru Alverto):

Scoala mea e inchisa pana pe 21 martie din cauza la covid-19