| DorofteiLuptatorul a întrebat:

mai am 131 de zile pana la examen, azi m-am apucat serios de treaba, credeți ca as avea sanse sa scot o nota bună in timpul ramas mai alaes ca fac 3 modele pe zi la mate si ro (adica 6 in total)

Răspuns Câştigător
| aimullah123 a răspuns:

Asta inseamna 4 luni. Da, chiar ai putea. Dar la mate daca nu ai mai avut tangente cu ea pana acum ar fi mai bine sa mergi la meditatii sau sa te ajute cineva care stie. Poate ai tu o ruda care se pricepe. Sau cineva care a promovat bacul de curand bacul cu nota mare la matematica.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i rau, dar mai adauga cate 10 sambata si duminica, ca sa poti recupera toata materia, pana la examen.

| Sn4k3 a răspuns:

Normal. Ai timp sa inveti si chiar daca n-ai avea timp sa inveti destul, tot poate ai noroc si cazi pe subiect daca inveti cat poti. Asa ca baga mare.