| anonim_4396 a întrebat:

maine incepe scoala iar eu sunt boboc la liceu clasa a 9-a. Dati-mi un sfat...in prima zis sa duc flori? eu unul nu as vrea sa duc...pentru ca s-ar putea sa am diriginte nu diriginta,si chiar daca ar fi diriginta eu tot parca nu as vrea sa aduc laughing, mie cam rusine, eu sunt un baiat timid sad.

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu merita.
Oricum nu face nimic cu florile alea, arunci banii degeaba.

6 răspunsuri:
| Naspa6969 a răspuns:

Nu,nu trebuie sa duci.
Adica...este ca orice zi de scoala, nu trebuie sa duci flori, eu de exemplu nu am dus flori deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu aduc flori, flori se aduc la femei. Nu trebuie sa aduci nimic.
P.S si eu sunt timid

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Corect si civilizat ar fi sa duci flori. Daca se intimpla sa ai diriginte, cu siguranta va fi o profesoara careia vei dori sa-i dai flori. Tocmai asa iti invingi timiditatea si, mai mult, vei fi apreciat INCEPIND cu acest gest. Gideste-te ca toti/majoritatea vor duce flori, iat tu, nu. Cum vei fi vazut?

| motherf a răspuns:

Nu duce nimic nimanui!

| nemaipomenita800 a răspuns:

Cred ar fi mai bine sa aduci flori...iar daca totusi ai diriginte poti da florile unde-i colege de clasa sau unei profe

| DeeaNuTeUita a răspuns:

Ar trebui totusi sa duci flori...
chiar daca nu ai vrea... nici eu nash duce dar eh putin respect