| AlexBoy88 a întrebat:

Maine incepem scoala s-au poimaine?

Răspuns Câştigător
| clauu1706 a răspuns:

Maine happy

| StefanCristi55 a răspuns (pentru clauu1706):

Uite ma pentru ce iau unii funda.laughing

| clauu1706 a răspuns (pentru StefanCristi55):

Eu i-am raspuns la intrebare, nu m-ai vazut sa spun "Maine, funda?". Daca am vazut intrebarea si am stiut raspunsul, de ce sa nu raspund? Sau trebuia sa ignor o intrebare pentru ca sa nu imi dea funda pentru ceva banal?

| StefanCristi55 a răspuns (pentru clauu1706):

Ook,usor frate, ziceam asa ca ai avut noroc sa vezi intrebarea, nimic mai mult

| clauu1706 a răspuns (pentru StefanCristi55):

Din pacate sunt fata, deci nu mi se potriveste 'frate' big grin Si ia-o si tu mai usor. Daca am vazut intrebarea si am raspuns, de ce trebuie sa fie cineva care sa aiba de comentat ca am luat funda? happy Si sunt calma si nu, nu m-am ofticat laughing

| StefanCristi55 a răspuns (pentru clauu1706):

Ok soro laughing, pai mai comentez si eu ca mai am nevoie de vreo 30 de comentarii sa trec de statutul de membru junior, deci sa lungim discutia tongue

| clauu1706 a răspuns (pentru StefanCristi55):

Mai bine cauta intrebari la care stii sa raspunzi si sa ajuti cu ceva prin comentariile tale, ca doar de asta este facut site-ul, nu? big grin

| StefanCristi55 a răspuns (pentru clauu1706):

Exact

11 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Marti am inceput scoala.
Pa, pa.
Te pup.

| Aurashyk a răspuns:

Azi

| AlexBoy88 explică:

Mersi mult

| vali567 a răspuns:

Maine din pacate