| AndreiXHXHX a întrebat:

Salut TPU! Maine ma asculta la contabilitate si nu stiu ce sa invat, care sunt lucrurile de baza pe care ar trebui sa le invat? Va rog ajutati-ma, sunt paralel(sunt clasa a 11-a)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar pana acum ce ai facut de nu ai intrebat profesorul ce sa inveti? Crezi ca in noaptea de dinainte de ascultare, poti sa afli ce ai de invatat si miraculos sa inveti totul?

Comporatmentul asta de om puturos, care nu da doi bani pe scoala iti va aduce numai necazuri si posibil corijenta sau chiar repetentie.

| Editocroci a răspuns:

Ce profesor cretin e ăla care îți spune când te ascultă?