| Floricelul a întrebat:

Maine voi depune dosarul la Facultatea de Limbi și Literaturi Străine în cadrul UNIBUC, pe Portugheză-Engleză (filologie)
Aș dori părerea cuiva care este în măsură să-mi spună dacă m-aș putea descurca atât cu facultatea cât și cu un job part-time deoarece vreau să mă întrețin singur pe cât de mult posibil.
Mulțumesc!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se poate la o firmă de distribuit comenzi de la restaurante pe bicicletă ca Food Panda. Aranjezi cu firma să ai un orar care să nu interfere cu cel de la facultate.