| AdyAdrian5 a întrebat:

Salut,TPU,martea asta ne pune note la chimie pe niste probleme pe care trebuie sa le compunem noi,dar eu nu stiu sa compun probleme,de fapt, as vrea sa compun dar nici macar cum se rezolva problemele alea, si as invata dar nu inteleg absolut nimic din ceea ce ne-a predat, cum sa fac sa invat ai repede si sa rezolv problemele alea? adica, sa retin reactiile calculele etc, dau Funda plus vot

3 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

depinde si in ce clasa esti, dar oricum i ncearca sa cauti pe net ca sigur o sa gasesti ceva