| uzzy96 a întrebat:

mi-am luat de curand un nokia n97 mini(la mana a2a) si as vrea sa-l resetez, dar imi trebuie codul de siguranta.cum as putea sa-l aflu?

Răspuns Câştigător
| sNukki a răspuns:

Ar putea fi spus cel de addyyytzu sau 12345 sau 0000.
Alte solutii:
#7370# - Formatare telefon, se pierd toate setarile telefonului si toate datele din memoria telefonului.

#7780# - Formatare din fabrica, revenire la setarile initiale din fabrica.

3 răspunsuri:
| addyyytzu a răspuns:

Frate codul de redetare e la toate telefoanele 123456 asta daca fostul proprietar nu l-a schimbat. Fundawinking?

| Malis_Raswan_1996 a răspuns:

Salut uzzy96 ca sa-iti recapeti/schimbi codul de securitate e foarte simplu ii refaci softul
daca vrei te ajut eu, add:born2fight_you@yahoo.com

| tynoidae a răspuns:

De obicei trebuie sa il cauti in carticica de instructiuni dar daca nu o ai cred ca trebuie sa suni la firma de telefonie la care esti abonat sa intrebi