| Pufferfish123 a întrebat:

mi-ar putea spune cineva cum e la facultatea de geografie umana si turism de la UBB Cluj? Gen detalii despre admitere etc

1 răspuns:
| cosmin1324 a răspuns:

Detalii despre admitere gasesti pe site-ul lor, ce pot sa iti spun este ca nu e o facultate de viitor deoarece nu gasesti locuri de munca, ce gasesti e platit prost si nu e obligatorie facultatea ca sa devii agent de turism, trebuie facut doar un curs. Deci daca vrei sa lucrezi in domeniu dupa ce termini facultatea iti recomand sa te reorientezi.