| Sulty_Mihai_1986 a întrebat:

Notele de la simulare se trec pe internet? sau la scoala?
Adica intelesesem ca sunt confidentiale.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Simularea, nu este un examen oficial, este unul de pregatire de examen, de simulare, ca atare, este intern si notele se vor da la scoala.
Acum depinde si de scoala si de profesori sau directori. Unii pun listele la avizierul scolii, altii le spun direct in clasa.

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ori o fie puse la avizierul scolii ori o sa vi le comunice direct in clasa profesorii.Notele de la simulare NU se trec pe internet ci cele de la examenul propriu zis, cel oficial.

| Ara997 a răspuns:

Se vor afisa pe edu.rosipesite-ul scolii pe data de 31 martie. se face centralizare la inspectorate pe fiecare judet.
simularea dinmartie va fi publica. asta e.